СЬОГОДНІ: Неділя, 27.09.2020, 1:27

Сьогодні в Рівному презентують понад 30 унікальних моделей українського традиційного костюма

Сьогодні, 11 листопада, з 12 до 18 год. у Рівному на території Рівненського міського будинку культури пройде свято Дня традиційного автентичного костюма. Рівнянам презентують понад 30 унікальних моделей українського автентичного вбрання 19-20 ст. з усіх регіонів України, які раніше ніде не експонували.

Окрім вбрання, гостям свята також презентують і взуття та верхній одяг, а також стародавні прикраси – волинські дукачі.

Рівняни під час дійства зможуть побачити не лише вбрання та прикраси. Адже організатори підготували для відвідувачів ще й насичену розважальну програму – з українською музикою, традиційною їжею, майстер-класами народних ремесел, тематичною фотозоною, виставковими експозиціями, дефіле та виступами фольклорних і вокальних колективів. Відтак, сьогоднішній захід стане вже справжнім святом Дня традиційного костюма, а носитиме воно символічну назву «Доля».

Родзинкою заходу буде літературно-музична композиція «Доля», що пройде під музичний супровід рівненського тріо «Веремія». Також у ній візьмуть участь відома актриса Рівненського облмуздрамтеатру Ніна Ніколаєва та артисти балету театру, МО «Едельвейс», ансамбль народного танцю «Дружба», а також гості з інших міст області і України.

До слова, хедлайнером музично-святкової програми буде гурт з міста Києва «Шпилясті кобзарі» – колектив молодих колоритних та завзятих бандуристів, що у стилі «музичний шарж» виконують авторські пісні, інструментальні твори, cover-версії світових хітів та українських народних пісень у сучасному форматі.

Вхід на захід – вільний! Дрес-код: гарний настрій – обов’язково, повний стрій – вітається! Організатори обіцяють хороший настрій, приємне спілкування та незабутні емоції кожному, хто завітає на свято!