СЬОГОДНІ: Неділя, 12.07.2020, 21:59

Нова соратниця Тимошенко співачка Настя Приходько, котра пішла в політику, зганьбилася на першому ж інтерв’ю

Співачка Анастасія Приходько, яка нещодавно заявила, що йде з музики в політику, зокрема, в партію Юлії Тимошенко «Батьківщина», не змогла відповісти на елементарні питання журналістки, тому просто встала і пішла зі студії.

Повідомляється, що інтерв’ю записувалося в прямому ефірі «5 каналу». Екс-співачка прийшла в студію з невідомим супутником Костянтином, який втручався в запис і заважав Приходько самостійно викладати думки.

Журналістка Яніна Соколова часто ловила Приходько на маніпуляційних заявах і завчених фразах. Спочатку майбутня політик заявила, що збирається зайнятися «соціальною політикою», тому на питання про економіку, про стратегію Тимошенко з приводу Донбасу та інше відповідала:

«Я не встигаю так швидко ознайомитися з усіма питаннями, які мені задають. Тим більше, що я 20 років була в музиці. Якщо підрахувати, то я тільки четвертий день як знайомлюся з усіма питаннями. Тому щоб не говорити, що попало і не бути популістом, я такого робити не буду. Коли я сформулюю свій пошук правильної відповіді, як я це бачу, тоді я відповім на це питання ».

Що ж стосується горезвісної «соціальної сфери», то Приходько також не змогла відповісти, чим саме вона зможе допомогти, наприклад, українській армії.

«По-перше, потрібно сформувати армію, щоб вона була найсильнішою і потужною. Зараз все в такому хиткому стані. І дуже багато виникає питань, чому ми бачимо техніку на параді, а такої техніки в зоні АТО немає. Техніки не вистачає. Я бачила хлопців, це було в Слов’янську. Наприклад, у нього автомат 1984 года, але з кривим дулом. І він повинен воювати з таким автоматом. У нас, наприклад, мало танків. У нас немає техніки, щоб ми могли захищати свою державу », – розповіла співачка.

Однак в остаточний глухий кут її поставило питання про наявність бізнесу в Тимошенко. Приходько стверджувала, що у президента України є свій бізнес, а ось у глави «Батьківщини» – немає.

«Приходько: У Юлії Володимирівни немає бізнесу, а у Порошенка є бізнес.

Ведуча: А чому Ви вирішили, що у неї немає бізнесу?

Приходько: Тому що я знаю, що у неї немає бізнесу.

Ведуча: А за що ж вона живе?

Приходько: Вона дуже розумна. Як політик вона одна з найпотужніших. Її знає весь світ.

Ведуча: Так а за що вона живе? Тут тільки взуття коштує 500 баксів. Де взяти гроші …?

Приходько: Це ви запитаєте особисто у неї.

Ведуча: Ви говорите у неї немає бізнесу … Ви подумайте логічно: вона просто його не задекларувала.

Приходько: А ви перевірте, у неї просто немає бізнесу».

Після запитання, чи не буде Тимошенко і сама Приходько брехати виборцям, в розмову знову втрутився її супроводжуючий. Після його перепалки з Соколовою, артистка встала і пішла, відмовившись продовжувати інтерв’ю.

Виправдати вчинок Приходько спробував її супутник, заявивши, що вона тільки-тільки почала займатися політикою, тому їй необхідно ще вчитися і вчитися, однак ведуча перервала його вибачення логічним питанням: «Навіщо ж тоді на інтерв’ю ходити?».

Відзначимо, що перерване інтерв’ю Приходько викликало хвилю несхвальних коментарів в мережі Інтернет.