СЬОГОДНІ: Середа, 26.01.2022, 17:02

Порошенко і Тимошенко мають найбільшу підтримку напередодні виборів – опитування IRI

Президент України Петро Порошенко  та народний депутат, лідер партії «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко випереджають найближчих конкурентів на майбутніх президентських виборах за рівнем підтримки серед населення. На це вказують результати опитування громадської думки оприлюдненні авторитетною неприбутковою організацією IRI (Міжнародний республіканський інститут).

Як вказують результати опитування, якби президентські вибори призначені на 31 березня 2019-го року відбулися у суботу, Юлію Тимошенко підтримали би 17% респондентів, а її найближчих конкурентів Петра Порошенка та Володимира Зеленського – по 10%.

Окрім того партія «Батьківщина» могла би розраховувати на підтримку 17% респондентів, якби призначені на 27 жовтня 2019-го року вибори відбулися вже зараз. «Блок Петра Порошенка» міг би розраховувати на підтримку 9%.

Дослідження здійснено Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного республіканського інституту. Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 29 вересня по 14 жовтня 2018 року.

Метод опитування – особисте інтерв’ю у респондента вдома. Всього було опитано 2400 жителів України віком 18 років і старше, які мають право голосувати. Вибірка репрезентативна за статтю, віком, областю і розміром населеного пункту. Коефіцієнт досяжності респондентів становить 62,7%, а допустима похибка не перевищує 2,0%.