СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 16:20

Заявку на біометричний паспорт рівняни тепер можуть оформити онлайн

Державна міграційна служба ввела можливість подання електронної заяви на оформлення біометричного паспорта, закордонного паспорта і ID-картки. Про це під час брифінгу повідомив голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк.

За його словами, наразі не йдеться про повне оформлення документів через інтернет, оскільки необхідно особисто прийти у міграційну службу, аби відсканувати відбитки пальців та сфотографуватися.

Для подачі онлайн-заяви необхідно зайти на сайт Міграційної служби або урядового порталу у розділі «Електронні послуги» і вибрати послугу, вибрати необхідний підрозділ служби, час і дату бажаного візиту і внести необхідну інформацію, підтвердивши запис через SMS-повідомлення.

Після цього необхідно роздрукувати форму з QR-кодом і переліком документів, прийти в зазначений час у підрозділ Міграційної служби та передати співробітнику код і оригінали документів.

«Сервіс зменшить час очікування при оформленні паспорта та допоможе збільшити кількість українців, які хочуть оформити ці документи», — сказав Максим Соколюк.

Він додав, що дані анкети не зберігатимуть на сервері міграційної служби, а залишатимуть як QR-код або роздруківку для громадянина.