СЬОГОДНІ: Вівторок, 04.08.2020, 14:29

Віталій Герман не відповідає займаній посаді – Ігор Мічуда

Заступник міського голови Рівного Віталій Герман не відповідає займаній посаді. Про це в інтерв’ю виданню «Рівне вечірнє» розповів начальник обласної ДАБІ Ігор Мічуда.

За словами посадовця проблема незаконних будівництв в Рівному лежить не у площині забудовників, а тих, хто дозволяє їм порушувати закон.

«Більше року працює заступник міського голови у сфері будівництва Віталій Герман. На сесії він звітував перед депутатами, але цей звіт не був взятий до уваги і про нього швидко забули. Ця людина постійно скликає архітектурну-містобудівну раду. Через те, що там не обговорюються безпосередні питання з детального планування міста, то архітектори не хочуть її відвідувати. Уже давно потрібно порушувати питання, чи відповідає ця людина займаній посаді», – каже Ігор Мічуда.

Крім того, начальник обласної ДАБІ повідомив, що звернувся до міського голови Рівного Володимира Хомка з проханням навести лад в міській ДАБК.

«Я попросив у міського голови Володимира Хомка, щоб він навів там лад. Бо усе знову ж таки впирається у прорахунки вищезгаданого заступника. Після перевірки звільнився начальник Рівненської міської ДАБК, є вимога звільнити інспекторів. Адже щодо них порушено кримінальні справи, а їхня подальша діяльність може впливати на хід слідства…», – зазначив Ігор Мічуда.