СЬОГОДНІ: Вівторок, 04.08.2020, 13:57

Партія «Батьківщина» на Рівненщині вибудовує «піраміду» зі скупки голосів для Тимошенко

Команда Юлії Тимошенко інтенсивно готується до майбутніх президентських виборів і вирішила скористатися послугами людей нардепа, екс-регіонала Сергія Льовочкіна, які взялися за вибудовування моделі скупки голосів для Юлії Тимошенко.

Про це пише інтернет – видання «Апостроф» з посиланням на свої джерела.

З кінця минулого року з Тимошенко активно працюють співробітники Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені Івана Кураса НАН України.

Йдеться про докторів політичних наук Віктора Войналовича і Віктора Котигоренка. Обидва є представниками команди нині покійного політтехнолога, багаторічного керівника цього інституту Юрія Левенця.

Інститут, в різний час брав участь в загальноукраїнських кампаніях Леоніда Кучми і Віктора Януковича, а нині його пов’язують з екс-главою адміністрації президента, нині – депутатом від Оппоблоку Сергієм Льовочкіним.

Зараз цю структуру очолює колишній заступник Льовочкіна по АП Олег Рафальський. Інститут вже виконує різні функції для «Батьківщини».

«Наприклад, піраміду, яка скуповує голоси на виборах, вибудовують соратники покійного Левенця. Причому на округи приїжджають люди з Києва», – говорить співрозмовник видання знайомий з роботою штабу Тимошенко.

До слова, технологів з інституту імені Кураса вже бачили й на Рівненщині, навесні цього року під час місцевих виборів в об’єднані територіальні громади.