СЬОГОДНІ: Вівторок, 24.05.2022, 22:16

Обережно забудовник! Завершення будівництва ЖК «Erste House» в Рівному під великим питанням

Дозвільних документів, які б давали право на будівництво житлового комплексу «Erste House» по вулиці Григорія Сковороди,4 наразі немає. Про це повідомив начальник управління ДАБІ у Рівненській області Ігор Мічуда.

За словами посадовця раніше, за результатами перевірки ДАБІ вже було скасовано містобудівні умови цього будівництва, адже там не відповідає законодавству зона будівництва багатоповерхових будинків. Однак, незважаючи на це, і незрозуміло на яких підставах міське управління архітектури та містобудування повторно видало містобуди. Хоча це й суперечило чинним правилам.

«Зважаючи на порушення, ми вчергове скасували містобудівні умови на це будівництво. Наразі, ця справа перебуває в суді, адже міське управління архітектури та містобудування подало в суд на наше рішення», – каже Ігор Мічуда.

Рівнянам та тим, хто планує придбати житло в даному будинку Ігор Мічуда радить бути обережним. Адже через відсутність дозвільних документів та містобудівних умов завершення будівництва даного будинку під великим питанням.

Нагадаємо, що житловий комплекс «Erste Haus» по вулиці Григорія Сковорди,4 в Рівному будує компанія «DBN».