СЬОГОДНІ: Вівторок, 04.08.2020, 14:35

Володимир Ковальчук жалкує, що в Здолбунівському районі немає екологічних проблем

Одним із організаторів вчорашнього мітингу «бурштинокопачів» із Сарненського району під стінами обласної ради був депутат облради із Здолбунівського району, представник Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Ковальчук.

В коментарі одному із місцевих ЗМІ він зазначив, що переймається проблемами Сарненщини та нелегального видобутку бурштину, адже в його рідному Здолбунівському районі немає таких екологічних проблем і він про це шкодує. Принаймні такий висновок можна зробити із його слів.

«Мій інтерес лише у тому, що я є членом екологічної комісії обласної ради. Мій основний напрямок роботи в ній – це нелегальний видобуток бурштину. Тому я активно і беру участь у цій ситуації, бо це є завданням моєї профільної комісії. На жаль, у моєму Здолбунівському районі сьогодні немає таких екологічних проблем, тому я наразі займаюся ситуацією на Сарненщині», – розповів Володимир Ковальчук виданню Рівне-медіа.

Погодьтеся, дивна позиція як для обласного депутата? В інтересах якого, має бути в першу чергу відсутність будь-яких проблем на своєму окрузі, тим паче екологічних, від наявності яких в тій чи іншій мірі залежить життя та здоров’я мешканців.