СЬОГОДНІ: Вівторок, 24.11.2020, 22:17

Микола Шустов: Реальними справами робити кращим життя громади!

Два роки тому Микола Шустов відмовився від крісла директора Рівненського обласного контактного центру та керівника «гарячої лінії» Рівненської ОДА і вирішив балотуватися на посаду сільського голови Забороля Рівненського району. Тоді йому вдалося здобути просто фантастичну перемогу на виборах, адже за нього віддали свої голоси 80% виборців. І за цей час мешканці сіл Забороль та Боянівка не розчарувалися у своєму виборі, адже Микола Васильович підтвердив, що готовий бути ближчим до людей та реальними справами, а не сидячи в кабінетах, довів, що Заборольська сільська громада може жити краще.

А для того, щоб підтвердити не словами, а конкретними кроками діяльність М на посаді сільського голови впродовж двох років, ми поспілкувалися з ним та визначили основні досягнення Миколи Васильовича.

• Проведено реконструкцію вуличного освітлення сіл Забороль і Боянівка із застосуванням енергозберігаючих технологій. Тепер повністю освітлено два села, що дозволяє мешканцям зручно пересуватися у темну пору доби. Для вирішення цього питання залучено майже 1 мільйон гривень.

• Електрифіковано масив «Південний» в селі Забороль, який був без світла 25 років. Рівнеобленерго реалізувало проект на 1,5 мільйони гривень.

• Проведено будівництво дороги по вулиці Центральна в Заборолі коштами державного бюджету. Сума виконання робіт – 1 мільйон. З сільського бюджету на проектно-кошторисну документацію витрачено 20 тисяч гривень.

• Повністю проведено заміну вікон та вхідних дверей в дитячому садочку. Тим самим зроблено вагомий крок до енергозбереження у навчальних закладах. На виконання цих робіт виділено понад 200 тисяч гривень з районного бюджету та 30 тисяч з сільського.

• Дитячому садочку Забороля подарували 36 новеньких стільців та 3 коника – гойдалки. А школі подарували новий гардероб, взамін радянському, а також нову браму.

• Разом з депутатом Рівненської районної ради Аллою Марчук відновлено альтанки в дитячому садочку. Також тепер на території дитячого садочка розміщено новенький дитячий майданчик, подарований народним депутатом Юрієм Вознюком, де з захватом граються сільські дітки.

• Організовано централізоване вивезення сміття ПП «Олександрійське» / КАТП 1728, що дозволило вирішити проблеми зі стихійними сміттєзвалищами та чимало супутніх проблем.

• За два роки «з нуля» розроблено і затверджено генеральні плани сіл Забороль і Боянівка (топо-геодезичні роботи). На цю важливу документацію виділено понад 100 тисяч гривень із сільського бюджету.

• За кошти районного бюджету (50 тисяч гривень) розроблено проектно-кошторисну документацію на Заборольську амбулаторію, діяльність якої важлива для мешканців громади.

• Виготовлено і встановлено дві новеньких зупинки в селі Забороль, яких мешканці чекали роками.

• Зрізано аварійні дерева на місцевому кладовищі, які несли небезпеку.

• Відтепер Рівнеобленерго постійно проводить роботу щодо реконструкції з розвантаження трансформаторних підстанцій в селі Забороль.

• Під час зимового періоду сільський голова доклав максимум зусиль, щоб тримати дороги у належному стані. Постійно відбувалася чиста та посипка доріг піском.

• Важливою подією в житті громади стало святкування 365-річчя с. Боянівка та 25 років сільській раді. Неймовірне дійство запам’яталося мешканцям і стало днем, що об’єднав громаду та подарував людям позитивні емоції.

• Окрасою центру села Забороль у 2017 році стала капличка, створена місцевим підприємцем Анатолієм Горецьким.

• Загалом для вирішення проблем громади вдалося залучити понад 4 (чотири) мільйони гривень.

Це далеко не весь список справ, які вдалося реалізувати Миколі Шустову на посаді сільського голови. Але це тільки початок історії, адже у планах амбітного сільського голови ще чимало ідей та планів, які спільно можна втілити у життя.

– Спільна праця об’єднує громаду і саме наша Заборольська сільська рада є гарним прикладом того, що завдяки щоденній праці можна отримати прекрасний результат, – говорить Микола ШУСТОВ. – Але ми не збираємося зупинятися на досягнутому, адже робота є завжди і я маю ще багато планів, як покращити життя мешканців. Переконаний, люди достойні жити краще і в наших руках можливість це зробити!