СЬОГОДНІ: Вівторок, 04.08.2020, 15:05

Збірна Рівненщини виступить у розіграші «Кубку регіонів ФФУ»

У нинішньому сезоні Федерація футболу України та Асоціація аматорського футболу України організовують “Кубок регіонів ФФУ” серед збірних команд областей. Збірна Рівненської області потрапила до однієї підгрупи з командами Вінничини, Хмельничичини і Волині. Матчі нашої підгрупи заплановані на 24-25 квітня 2018 року.

Змагання відбуватимуться вдруге і ставлять за мету визначення найсильнішої суто аматорської “обласної збірної” в нашій країні.

Цьогоріч команди областей на першому етапі розподілені на 6 підгруп по 4 команди. Кожен груповий турнір відбуватиметься за форматом “міні-турніру”, де у перший день змагань будуть розіграні півфінали, а в другий день – фінал за вихід у наступний етап.

Під час 2-го етапу команди-переможці своїх підгруп змагатимуться у двох квартетах (до 6 найкращих приєднаються фіналісти минулого розіграшу – команди Львівщини та Кіровоградщини). Два переможці підгруп і стануть учасниками фінального матчу, котрий має відбутися 20 червня 2018 року.

Нині РОФФ розглядає кандидатури гравців, котрі могли б виступити за збірну області. Пропонуємо вболівальникам футболу запропонувати імена футболістів, які можуть гідно представити нашу область, на сторінці у Facebook.

У минулому розіграші (“Кубок регіонів ФФУ” відбувається один раз у два роки) система проведення була кубковою і збірна Рівненщини дісталася 1/8 фіналу.

Насамперед рівняни здолали збірну Тернопільської області (1:0, 0:0), але згодом склали зброю перед майбутнім фіналістом – збірної Львівщини (2:0 в Сарнах і 0:4 у Львові). Два роки тому збірна нашого краю була сформована на основі команд “Маяк” (Сарни) та “Колос” (Кричильськ) – у цих змаганнях заборонено грати футболістам-аматорам, у кар`єрі яких був досвід виступів за професійні команди будь-якого рівня.