СЬОГОДНІ: Субота, 19.09.2020, 5:11

Для «Батьківщини» партійні інтереси важливіші, ніж інтереси людей

Перший місяць нового року не був нудним, особливо для тих, хто цікавиться політикою. Рівненська обласна рада цього скликання й так увійшла в історію, завдяки частим змінам голови, а тут знову вона на слуху, через ту ж таки посаду.

Під час останньої сесії, яка відбулась в грудні 2017 року, більшість депутатів не підтримали звіт голови облради Миколи Драганчука. З 61 депутатів лише 17 дали йому позитивну оцінку. Це, в свою чергу, дає законні і логічні підстави змінити очільника на більш ефективного. Сам Микола Драганчук тоді ж в інтерв’ю журналістам заявив: «Триматися за крісло і домовлятися з депутатами я не буду». Це і стало зав’язкою конфлікту та причиною звинувачень у тому, що ці слова розходяться з ділом. Хоча наївно було очікувати, що з такою посадою бодай хтось готовий легко розпрощатись. Заробітна плата і премії дозволяють не морочити голову фінансовими питаннями, а сама робота, як то кажуть, «не пильна» – проводити сесії і то лише раз у кілька місяців. Адже іншими досягненнями, важливими ініціативами та проектами нинішній голова похвалитись не може.

До слова, навіть його критики зауважують, що як до людини претензій не мають, та коли доходить до роботи і прийняття життєвонеобхідних рішень, то хочеться працювати з професійним управлінцем, а не виконавцем партійної політичної волі.

Як би не намагався Микола Драганчук позиціонувати себе незалежним, в кулуарах усі знають, що без впливу і наказів партійного лідера місцевих «білосердечних» Миколи Кучерука не обходиться ніяк. Така двоякість втомила здається і самого голову, і депутатів, які так і не змогли прийняти його як сильного, авторитетного і рішучого лідера.

Микола Драганчук вирішив взяти паузу і поїхав у відпустку. Але не надовго, раніше планованого повернувся на роботу і тут його наздогнало повідомлення: депутати зібрали необхідну кількість підписів, щоб ініціювати позачергове засідання 2 лютого. Ця дата віщує звільнення, а можливо й одночасно нове призначення нового голови – хто зна. Очевидно тільки, що її наближення в облраді аж ніяк не хочуть. Скільки не питали в пана Миколи Драганчука про те, коли він оголосить сесію – тільки відмовки, затягування і звинувачення в сторону РОДА, відносини з якою зовсім спаскудились останнім часом.

Звісно, звичайним людям абсолютно байдуже хто головує і чию партію представляє, зрештою, цінність має лише результат – злагоджена й інтенсивна робота на благо краю. Чи буде так – залежить від того чи готові деякі люди поставити інтереси мільйону чоловік вище партійних.