СЬОГОДНІ: Субота, 19.09.2020, 5:57

Шукати орфографічну помилку, аби втриматися на посаді, це дуже низько – юристи про завтрашню прес-конференцію Драганчука

Голова Рівненської обласної ради від партії ВО “Батьківщина” Микола Драганчук завтра має намір скликати прес-конференцію та повідомити громадськість про те, що сесію обласної ради він не може скликати так як в тексті звернення 23-х депутатів про позачергову сесію він знайшов орфографічну помилку.

Про це наше видання повідомило джерело в партії ВО “Батьківщина”.

За словами нашого співрозмовника мова йде про орфографічну помилку в зверненні до Голови облради, де замість Рівненської, написано Рівенської.

Юристи, з якими поспілкувалося наше видання запевняють, що така помилка є юридично нікчемною, а тому не несе жодних наслідків для ситуації взагалом.

“Скоріше за все, Драганчук та партія “Батьківщина” таким чином намагаються втриматися при владі та відтягнути час проведення сесії, адже якщо є орфографічна помилка в зверненні, але суть самого звернення викладена доступно та зрозуміло, то ніяких наслідків це за собою не несе. Політично, вони просто намагаються втриматися при владі, але від цього тхне не просто дешевизною, а й маразмом”, – кажуть правники.