СЬОГОДНІ: Вівторок, 24.05.2022, 21:38

Обережно забудовник! Власників котеджного містечка «Мала Швейцарія» оголосили в розшук

Котеджне містечко «Мала Швейцарія», що розташоване поблизу Рівного в селі Обарів може виявитися черговою будівельною аферою. Про це повідомив начальник Управління ДАБІ на Рівненщині Ігор Мічуда.

За його словами, ознайомившись з документами цього будівництва виявилося, що в забудовника є лише повідомлення про початок підготовки будівництва на земельній ділянці житлового будинку. Що дає право лише вирізувати зелені насадження та встановити паркан.

Інспектори обласного ДАБІ виїхали на місце будівництва котеджного містечка «Мала Швейцарія», однак там не виявилося нікого.

«У декларації про початок робіт вказаний замовник «Фінанс девелопмент груп», що знаходиться на вулиці 16 липня в Рівному. Коли інспектор особисто пішов до них, то нікого там не застав. Томи ми звернулися до поліції та СБУ з проханням знайти людей, які керують процесом, та тих хто виконує будівництво. Як на мене, то ми можемо мати в майбутньому якусь будівельну аферу», – повідомив Ігор Мічуда у коментарі газеті «Рівне вечірнє».

Варто зазначити, що «Фінанс Девелопмент груп» на Рівненщині будує об’єкти в Дубні (ЖК «Добробут», будівництво якого наразі заморожено), Вараші (ЖК «Стирська вежа», будівництво якого також заморожено) та Рівному (ЖК «Бонвіан», по вулиці Павлюченка, яке також знаходиться у стані заморожено).

«Рівненським новинам» відомо, що велика кількість рівнян та жителів області вже придбали котеджі та квартири у ще незбудованих будинках, а тому ми застерігаємо людей – не купуйте квартири в будинках, що зводяться незаконно та без жодної дозвільної документації, а тим паче якщо Ви на власні очі не бачили самого будівництва!