СЬОГОДНІ: Понеділок, 06.04.2020, 5:44

Запаси масок та ліків Рівненщини оновлюються щодня

Так, станом на ранок 25 березня мережа «Тетрамед» повідомляє про наявність 4800 захисних медичних марлевих масок, а також 9 тис. антисептиків та 11 тис. жарознижуючих препаратів в аптечних закладах, розташованих у місті Рівне та у 8-ми районах області.

Впродовж дня у мережу «Рівнеліки» по місту Рівне та по області доставлять респіратори типу «Пелюсток» та респіратори-напівмаски класу FFP2 у кількості 1700 шт. Також по мережі наявні 2,6 тис. антисептиків та більше 4 тис. антибіотиків та жарознижуючих препаратів різних форм випуску та різного складу.

Мережа аптек «ВІСА» – звітує по наявність 4900 масок в аптеках Рівного, ще 7 тис. очікується впродовж дня. Антибіотиків та жарознижувальних лікарських препаратів близько 3 тис.

Мережа «Рівнефармація» – має наразі близько 800 масок в обласному центрі та районах регіону та антисептики для рук аптечного виробництва в достатній кількості. Також наявні марлеві захисні маски і по інших мережах та окремих аптечних закладах, але вже у меншій кількості. Також окремі проблеми є з надходженням таблетованих форм парацетамолу.

Аптечні заклади постійно здійснюють пошук для замовлення цього виду жарознижувальних засобів.