СЬОГОДНІ: П’ятниця, 10.04.2020, 8:31

На Рівненщині тимчасово зупиняється продаж швидкої їжі та кави на АЗС

Відповідно до постанови Уряду відсьогодні обласною комісією з питань ТЕБ та НС у Рівненській області запроваджена надзвичайна ситуація.

Додатково до чинних рішень:

  • дозволено працювати магазинам, які продають насіння, садівний матеріал та агрохімікати, за умови дотримання усіх санітарних та протиепідемічних норм;
  • тимчасово зупиняється продаж швидкої їжі та кави на АЗС;
  • в області функціонуватимуть КПП з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів;
  • заплановано надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій тощо.

Вірусологічною лабораторією Рівненського обласного лабораторного центру протягом оголошення карантину знято 29 підозр на коронавірусну інфекцію, станом на зараз 2 зразки біоматеріалу від хворих знаходяться у роботі.

Медичні заклади області отримали засоби індивідуального захисту та швидкі тести на визначення коронавірусу, які надійшли з Китаю і спроможні виявляти COVID-19 на місцях.

Робота лабораторного центру відтепер полягає у підтвердженні позитивних на SARS-CoV-2 результатів та роботою з хворими та контактними з ними особами.