СЬОГОДНІ: П’ятниця, 10.04.2020, 11:41

Бізнес Рівненщини сплатить понад пів мільйона гривень штрафів

Як повідомив в.о. начальника Головного управління  ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, протягом січня цього року встановлено 6 випадків порушень підприємствами та фізичними особами – підприємцями виплати заробітної плати (або інших доходів) громадянам з порушенням діючого податкового законодавства.

За результатами проведених перевірок додатково донараховано до бюджету 472,8 тис. грн.  ПДФО, 37 тис. грн.  військового збору та 7,2 тис. грн. єдиного соціального внеску.

У січні поточного року за результатами здійснених ГУ ДПС у Рівненській області перевірок виявлено використання праці 8 найманих працівників без належного оформлення трудових відносин.

Крім того, з метою координації спільних дій по виконанню доручення Прем’єр-міністра щодо вжиття заходів спрямованих на детінізацію зайнятості населення, працівниками територіальних підрозділів Головного управління ДПС у Рівненській області спільно з працівниками Управління Держпраці у Рівненській області у січні 2020 р. інформаційними заходами охоплено понад 1100 суб’єктів господарювання,  в тому числі в сфері торгівлі 800 платників податків.