СЬОГОДНІ: П’ятниця, 03.04.2020, 6:39

У Рівному відкриється новий кінотеатр на більш ніж 700 місць

Знаковою подією для міста Рівне та області у 2020-му році  стане відкриття восени кінотеатру MULTIPLEX у ТРЦ «Екватор», за адресою вул. Макарова, 23.

Унікальність проекту полягає в тому, що це буде найбільший сучасний кінотеатр у регіоні, площею понад  2000 кв.м. П’ять комфортних кінозалів на більш ніж 700 місць, будуть оснащені передовими технологіями кінопоказу, забезпечать чудову акустику та якісне зображення.

Гості торгово-розважального центру «Екватор» зможуть усією родиною насолодитись переглядом цікавих кінопрем’єр, а також приємно провести дозвілля в найновішому кінотеатрі міста.

Раніше рівняни неодноразово ставили питання про те, коли ж повернеться у місто MULTIPLEX. Більш того – була подана петиція у Рівненську міську раду, яка стрімко набрала популярність. Тому «Екватор» та MULTIPLEX особливо раді повідомити новину про співпрацю і готовність цієї осені потішити мешканців  Рівного  відкриттям нового кінотеатру.

«ЕКВАТОР» – національна мережа торгових та торгово-розважальних центрів України. Сукупна GLA – 197 985 кв. м. Розташовані у Полтаві, Рівному, Чернівцях, Бердянську та Харкові. Більше 20 млн. осіб щорічно відвідує торгові центри під брендом «Екватор».

MULTIPLEX – найбільша мережа кінотеатрів, що працює у 16-ти містах України. Кіномережа заснована у 2003-му році і відтоді компанія задає тренд у вітчизняній індустрії кінопрокату на сучасні багатозальні кінотеатри, розвиваючись з кожним роком в ногу зі світовими тенденціями. Мільйон глядачів щомісяця відвідують  кінотеатри MULTIPLEX.