СЬОГОДНІ: П’ятниця, 03.04.2020, 7:21

Рівненщина цьогоріч отримає 27 «швидких», – міністерка Зоряна Скалецька

27 карет швидкої медичної допомоги у нинішньому році повинна отримати Рівненщина. Автомобілі придбають за гроші з державного бюджету. Про це сьогодні, перебуваючи із візитом на Рівненщині, розповіла міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька, – повідомляє телеканал UA:Рівне.

У Рівному Зоряна Скалецька відвідала обласну клінічну лікарню, обласний протипухлинний центр і обласний госпіталь ветеранів війни у Клевані. А також – обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Після цього міністерка провела нараду з головними лікарями медзакладів Рівненщини. Зустріч стосувалася готовності області до вступу у другий етап медичної реформи.

«Спілкування з працівниками цих бригад екстреної медичної допомоги показало, що це віддані люди, які зараз отримують найменше позитивних рішень, пов’язаних із умовами роботи, заробітної плати. І в цьому році ми, окрім закупівлі машин, завершимо реформу диспетчеризації і логістики. Плюс ремонтуватимемо і реконструюватимемо приймальні відділення», – зазначила міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.