СЬОГОДНІ: П’ятниця, 03.04.2020, 7:00

Близько тисячі працівників Рівненського Льонокомбінату протестуватимуть у Львові проти незаконних дій Держприкордонслужби

Колектив Рівненського Льонокомбінату (ТОВ Т-Стиль, ТМ Goldi) влаштує акцію протесту біля Львівського аеропорту і Західного управління Держприкордонслужби у Львові.

Про це у мережі Фейсбук повідомив власник підприємства Олег Червонюк.

Підприємець розповів, що днями, четверо фахівців із Туреччини, офіційно запрошених Рівненським льонокомбінатом (ТМ Goldi) для навчання працівників роботі на новому обладнанні не пропустили на кордоні. Зробила це капітан Держприкордонслужби Ольга Кардаш.

Компанія придбала їм квитки. Натомість, турецькі фахівці були затримані у львівському аеропорту, їх утримували більше 12-ти годин, без перекладача, пояснень, змусивши підписувати сформовані українською мовою документи, яких вони не могли прочитати.

«Усе скидалося на те, що просто чекали хабаря…А не отримавши – бюджетним коштом відправили назад до Туреччини – це 35 тисяч гривень. Багато це чи мало хай скажуть учитель, лікар, чи пенсіонер, яким платять із бюджету», – зазначив Олег Червонюк.

Крім того, юристів Льонокомбінату змусили везти з Рівного оригінали документів, пообіцявши після цього впустити турецьких партнерів. Однак, коли юристи прибули до Львова (о 16:00 год.), їх просто проігнорували.

А Ольга Кардаш дозволила собі навіть не вийти до представників компанії, а після 17:00 години представникам рівненського підприємства просто відповіли, що «робочий день закінчився».

«Скажіть, буде нормальне ставлення до нашої держави і з боку решти світу, і в нас самих, коли на місцях у державних органах сидять ось такі Олі, які діють не на законом і не в інтересах держави, а на власний розсуд і у власних інтересах?», – запитує Олег Червонюк.

Тому, власник Рівненського Льонокомбінату анонсував акцію протесту проти незаконних дій Держприкордонслужби у понеділок 20 січня.