Як зустрічали Порошенка під час акції «Зупинимо капітуляцію» на Майдані у Києві (+ВІДЕО) | Рівненські новини
СЬОГОДНІ: П’ятниця, 21.02.2020, 11:21

Як зустрічали Порошенка під час акції «Зупинимо капітуляцію» на Майдані у Києві (+ВІДЕО)

П’ятий президент України, лідер політичної партії «Єврорейська Солідарність» Петро Порошенко приєднався до Всеукраїнського віче на Майдані «Зупинимо капітуляцію».

Петро Порошенко разом з дружиною Мариною поспілкувався з учасниками акції, киянами та гостями міста, які прийшли на Майдан Незалежності.

«Народ знає, що робити. І те, що сьогодні народ так проводить неділю – це означає, що він знає, що робить і він дуже любить Україну», – зазначив п’ятий президент України.

«Формула Штайнмаєра» написана в Кремлі, до неї приліпити прізвище Штайнмаєра і Штайнмаєр не знав… І ніхто зміст цієї формули не знає і після того, як події відбуваються зараз – і знати не буде», – сказав Петро Порошенко, відповідаючи на запитання людей.

«Це чисто російський сценарій», – підкреслив він.

«Ми все правильно робимо. І те, що ви сьогодні тут – це абсолютно правильне рішення», – наголосив Петро Порошенко.

П’ятий президент України також прокоментував заяви щодо розведення військ. «Особливо зараз, коли вони кажуть, що вони збираються відступати по всій лінії – це точно ні з військової, ні з політичної точки зору робити не можна», – сказав він.

Люди скандували «Порошенко!» та фотографувались з п’ятим президентом України. Петро Порошенко разом з людьми заспівали гімн України.