Хто із рівненських нардепів «Слуг народу» збунтувався проти скасування «поправок Лозового» | Рівненські новини
СЬОГОДНІ: Четвер, 17.10.2019, 22:16

Хто із рівненських нардепів «Слуг народу» збунтувався проти скасування «поправок Лозового»

Верховна рада України не змогла сьогодні прийняти законопроект, яким передбачається скасування так званих «поправок Лозового» до КПК та надання НАБУ і ДБР права на прослуховування. 

Голова Верховної ради Дмитро Разумков двічі зупиняв голосування за законопроєкт 1009 у другому читанні.

Вдруге спікер зробив це, занадто пізно. Система «Рада» уже зафіксувала результати – 196 голосів, а для ухвалення закону необхідно мінімум 226.

Серед тих провладних депутатів від «Слуги народу», хто не підтримав законопроект, яким передбачено надати право НАБУ та ДБР на проведення негласних слідчих дій та право обшуків нардепів виявилися і чотири обранці із Рівненщини – Дмитро Соломчук, який утримався при голосуванні та мажоритарники від  152-го виборчого округу Олександр Ковальчук, від 153-го Роман Іванісов та 154-го Олександр Аліксійчук, які взагалі не голосували.

Ще двоє рівненських «Слуг» натиснули зелені кнопочки «ЗА», підтримавши даний законопроект. Це зокрема Олександр Салійчук і «кнопкодав» Сергій Литвиненко.

До слова, утримався при голосуванні також і депутат від 155-го округу, член депутатської групи «За Майбутнє» Віктор М’ялик. Не голосувала представниця партії «Голос» Соломія Бобровська, а депутатка від партії «Європейська солідарність» Яна Зінкевич проголосувала «проти».

В результаті депутати проголосували за направлення законопроекту на доопрацювання. Таке рішення підтримали 242 народні депутати.