На Рівненщині та Житомирщині зафіксували 6 порушень в ході полювання мисливцями | Рівненські новини
СЬОГОДНІ: П’ятниця, 24.01.2020, 13:58

На Рівненщині та Житомирщині зафіксували 6 порушень в ході полювання мисливцями

Працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу продовжується робота по здійсненню державного нагляду (контролю) дотримання вимог природоохоронного законодавства в ході проведення полювань мисливцями Житомирської та Рівненської областей.

10.08.-11.08.2019 року рейдовими групами виявлено 6 випадків порушень вимог природоохоронного законодавства внаслідок використання об’єктів тваринного світу.

По результатах виявлених порушень складено протоколи про адміністративні правопорушення з метою притягнення до відповідальності порушників правил полювання в тому числі було вилучено та передано до органів Національної поліції України 1 одиницю мисливської вогнепальної зброї.

Участь у проведенні спільних заходів з працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу приймали і працівники ДВС юстиції, які виявляли серед мисливців боржників по виконанню рішення судів (заборгованості по сплаті аліментів,тощо).

Аналогічна робота буде продовжуватись і надалі, тому застерігаємо байдужих мисливців, які полюбляють полювати без належних документів та в заборонених місцях про те, що такі випадки будуть виявлені та порушники понесуть покарання.