СЬОГОДНІ: Вівторок, 07.04.2020, 22:59

Рівненські полісмени змінили підхід до реагування на повідомлення про замінування

Нововведення дадуть змогу зекономити час та збільшити ефективність роботи поліцейських, які будуть прибувати на місце події. Про це сьогодні, 25 червня, повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв під час другої зустрічі з представниками безпекових структур бізнесу.

За його словами, Національна поліція розробила проект низки нормативних  документів щодо дій поліцейських під час відпрацювання повідомлення про замінування.

 

«Ми зробили фундаментальні зміни в ідеї реагування поліції на такі повідомлення. Зокрема, Національна поліція вже підготувала проект нормативно-правового акту щодо зміни алгоритму дій поліцейських  під час відпрацювання повідомлення про замінування», – зазначив Голова Нацполіції.

Голова Нацполіції наголосив, що новий підхід у роботі дасть можливість  зменшити час на реагування та збільшити ефективність роботи. Крім того, у відомстві розглядають можливість спрощення процедури складання документів за результатами перевірки об’єкту, щодо якого надійшло повідомлення про замінування.