На Рівненському полігоні школярі грали у військові ігри | Рівненські новини
СЬОГОДНІ: Понеділок, 16.09.2019, 18:25

На Рівненському полігоні школярі грали у військові ігри

Сьогодні підвели підсумки обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура), який на Рівненщині пройшов вдесяте.

Традиційно учасниками гри стали школярі до 17 років.

20 роїв, а це понад 240 учасників продовж 4 днів змагалися за перемогу на базі полігону оперативного командування «Захід».

Фото: Управління освіти і науки Рівненської ОДА

У результаті змагань було прийняте рішення, що рій «Січ» з Рівненської школи №22 представлятиме Рівненщину на всеукраїнському етапі.

Напередодні обласних змагань учасники пройшли відбір в школах, в районах, ОТГ. До обласного етапу допустили лише кращих.

Фото: Управління освіти і науки Рівненської ОДА

Старшокласники працювали за спеціальною програмою предмету «Захист Вітчизни»: стрільба бойовими набоями, метання навчальної гранати, військовий вишкіл, смуга перешкод, історія козацької Січі.

Оперативне командування «Захід» тривалий час сприяє проведенню даної гри та залученню юнаків Рівненської області та міста до виявлення навиків військової підготовки в молоді. На військовому полігоні не лише оцінюють а й надають матеріальну базу для проведення гри.

Головна мета- навчити підлітків дисципліни та базових військових навичок.

Фото: Управління освіти і науки Рівненської ОДА

Окрім того, учасники гри змагалися у творчо-мистецькому конкурсі, готували козацький куліш на конкурсі кашоварів, демонстрували основи топографії, туристської підготовки та відвідали майстер-клас з надання першої долікарської допомоги.