Відпочинок Ситника на Рівненщині організовував сарненський «авторитет» (+ДОКУМЕНТ) | Рівненські новини
СЬОГОДНІ: Неділя, 26.05.2019, 2:57

Відпочинок Ситника на Рівненщині організовував сарненський «авторитет» (+ДОКУМЕНТ)

Генеральна прокуратура України допитала рівнянина, радника члена наглядової ради ТОВ «Фінансово-консалтингова компанія Авангард ЛТД» Миколи Надейка у справі елітного відпочинку на Рівненщині директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника, що забув вказати цей відпочинок у своїй декларації.

Нагадаємо, що відпочивало сімейство Ситника в затишному мисливському угідді «Поліське-Сарни» Рівненської області. За словами Надейка він оплачував послуги відпочинку, а самою організацією займався його дядько, відомий сарненський «авторитет», якого ЗМІ пов’язують із незаконним видобутком бурштину, Микола Клевака на прізвисько «Холик».

Зокрема, Надейко видавав гроші не тільки на проживання в готелі, а й на їжу, а також дорогі розваги. У свою чергу, Микола Клевака виконував будь-які прохання Ситника, замовляючи продукти й плануючи йому розваги, домовлявся з персоналом готелю про додаткове обслуговування такого важливого гостя.

Як повідомляє видання «Оглядач» харчувався головний «по боротьбі з корупцією» непогано, за рахунок Надейка та Клеваки на стіл подавали ковбаси, сири, солодощі, елітний алкоголь – коньяк Hennessy, віскі Chivas Regal, горілку Grey Goose.

Водночас усі делікатеси поставлялися в обхід офіційної кухні. Їх привозили поза межами готелю, щоб не залишилося відповідних чеків.

«Можливо, якісь офіційні платежі й були, але мені про них невідомо. Я просто оплачував усі витрати за рахунок власних коштів», — розповів Надейко на допиті.