СЬОГОДНІ: Вівторок, 07.04.2020, 22:19

Представники українського бізнесу вимагають проведення дебатів перед другим туром президентських виборів

Представники українського бізнесу вимагають проведення дебатів між кандидатами, які пройдуть до другого туру президентських виборів, пишуть бізнесмени в соцмережах, – повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Мені зовсім не зрозуміло, що саме два лідери перегонів хочуть зробити в країні. Вони обидва говорять якісь загальні (й часто красиві) фрази, але конкретики уникають … Нехай вийдуть із зони комфорту й почнуть відповідати на запитання суперника (точніше, на запитання політтехнологів суперника) – тобто, на дуже неприємні запитання. І обов’язково публічно – щоб ми ще побачили, як вони вміють триматися на публіці, причому коли їм ніхто заздалегідь промову не написав. Коротше – дуже хочу дебатів на масовому ТВ-каналі», – написав у Facebook екс-президент мобільного оператора «Київстар» Петро Чернишов.

На його думку, кандидат, котрий відмовляється від дебатів, щось приховує або чогось боїться.

Аналогічну позицію підтримує співвласник агрохолдингу «Молочний альянс» Олександр Деркач.

«Нам можуть подобатися чи не подобатися Порошенко й Зеленський, але є проста правда життя. Хтось із них стане нашим керманичем. Не знаю, як ви, але я досі так і не зрозумів, як вони збираються нами керманити. Хочеться конкретики на майбутні п’ять років, а не приколів і звітів. Тому я наполягаю на тому, щоб Порошенко й Зеленський прийшли в студію і під час дебатів у прямому ефірі розповіли про свої плани. На нас. Самі й особисто. А не через своїх політтехнологів і довірених осіб», – написав він у Facebook.

За словами Олександра Деркача, для себе він однозначно вирішив не голосувати за кандидата, який відмовиться від участі в дебатах.