У Рівному презентують дитяче паліативне відділення | Рівненські новини
СЬОГОДНІ: П’ятниця, 24.05.2019, 9:06

У Рівному презентують дитяче паліативне відділення

Дитяче паліативне відділення створено на базі колишнього Обласного будинку дитини, тепер –комунальний заклад «Рівненський обласний спеціалізований центр реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи і порушенням психіки та паліативної допомоги дітям» спільними зусиллями Рівненської обласної ради, Рівненської ОДА, обласного управління охорони здоров’я та громадських організацій, за допомогою колег з інших регіонів України, перш за все – з Івано-Франківська та Харкова.

Відкриття відділення відбулося 21 грудня минулого року. Зараз працюють дві тимчасові палати, кожна розрахована на трьох пацієнтів разом з їх батьками. На початок березня цього року весь персонал відділення пройшов відповідне навчання і були сертифікований для надання паліативної допомоги.

Заплановано будівництво нового корпусу паліативного відділення, у якому міститимуться 10 окремих кімнат для його мешканців. Таким чином, заклад претендує на те, щоб стати першим дитячим паліативним відділенням в Україні, яке буде працювати у спеціально побудованому для цього приміщенні.

Презентація відділення відбудеться 13 березня, з 13.30 по 16.00 год., у приміщенні Рівненського обласного спеціалізованого центру реабілітації та паліативної допомоги дітям, за адресою: м. Рівне, вул. Поповича, 15.

Для участі в презентації запрошено представників МОЗ України, Рівненській ОДА, Обласної ради, представників дитячих медичних закладів та громадських організацій з інших регіонів України.