Рівненських атомників запрошують до участі у наймасовіших марафонах України | Рівненські новини
СЬОГОДНІ: Вівторок, 20.08.2019, 13:40

Рівненських атомників запрошують до участі у наймасовіших марафонах України

Працівники Рівненської АЕС мають можливість представити корпоративну команду НАЕК «Енергоатом» EnergoatomRun на найбільших марафонах країни.

Спортивні активісти Рівненської АЕС запрошуються до участі 7 квітня у «9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon» та 6 жовтня у «10th Wizz Air Kyiv City Marathon», які відбудуться у місті Київ.

Масштабні бігові події світового рівня, які об’єднують любителів бігу – від аматорів до професійних бігунів з різних міст України та зарубіжжя, 10th Wizz Air Kyiv City Marathon проводяться з метою популяризації здорового способу життя, розвитку спорту та стимулювання росту спортивних досягнень серед українців.

Програми заходів від ГО «Бігова Україна» включають в себе до 11 дистанцій – від індивідуальної марафонської та півмарафонської до дитячого забігу на стометрівці.

До слова, Рівненська АЕС сама є організатором багатьох спортивних заходів в зоні спостереження електростанції, активними учасниками яких є працівники енергогенеруючого підприємства. Відкрита першість РАЕС з бігу «Забіг під градирнями» 2018 рік. Лише навесні минулого року успішно пройшла відкрита першість Рівненської АЕС з бігу «Забіг під градирнями», влітку відбувся перший крос-триатлон Рівненщини «3 Блок. Перезавантаження», учасниками якого стали мешканці із восьми областей України, а перший зимовий благодійний забіг рівненських атомників напередодні Дня Святого Миколая дозволив зібрати близько 15 тисяч гривень на підтримку вихованців Вараського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. А в поточному році – 14 квітня стартуватиме напівмарафон РАЕС «Забіг під градирнями».