Кучеруку на сесії облради люди кричали «Ганьба» та ледве не закидали майонезом (+ВІДЕО) | Рівненські новини
СЬОГОДНІ: П’ятниця, 17.01.2020, 21:27

Кучеруку на сесії облради люди кричали «Ганьба» та ледве не закидали майонезом (+ВІДЕО)

Сьогодні, під час другого пленарного засідання сесії Рівненської обласної ради виник конфлікт між депутатом, керівником фракції партії «ВО «Батьківщина» Миколою Кучеруком та чисельними представниками громади міста Костопіль, що приїхали підтримати переможця конкурсу на посаду директора «Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів» Марію Шаму.

Конфлікт спровокувало голосування обласних обранців, адже всього кількох голосів не вистачило аби затвердити результати конкурсу на посаду директора і призначити Марію Шаму керівником навчального закладу. Перед початком голосування, з незрозумілих підстав Микола Кучерук дав вказівку своїм однопартійцям не підтримувати це призначення.

Після чого на трибуну піднялася сама кандидатка і запитала у Кучерука чому він їй мститься. Адже вона проста вчителька та виграла конкурс чесно.

«До слова, мій чоловік працює у Вас водієм на підприємстві, яке має гарну назву «Родина». То ми маємо навпаки бути як сім’я. Однак, у вашому випадку «Родина» – це точно не сім’я. Ви несправедливо голосуєте», – зазначила Марія Шама звернувшись до Кучерука.

У своє виправдання депутат від «Батьківщини» не зміг сказати нічого виразного та агрументованого, що ще більше упевнило присутніх в тому, що Кучерук намагається політизувати дане питання.

«Ганьба, Ганьба», – почало лунати із залу і люди масово це підхватили, практично закричавши і засвиставши виступ обранця.

«Дайте нам майонезу, зараз ми йому кинемо в мор….ку наглу», – кричали присутні.

Нагадаємо, що Миколу Кучерука серед іншого називають ще й «майонезним королем» Рівненщини, адже є власником заводу «Родина» у Костополі, що в тому числі виготовляє і майонез.

Зрештою, питання поставили на переголосування і більше 40 обласних депутатів все таки підтримали призначення Марії Шами на посаду директора «Костопільської спеціальної загальноосвітньої школи -інтернату I-II ступенів».