Сьогодні в Рівному звучатимуть шедеври скрипкової музики від всесвітньовідомих музикантів | Рівненські новини
СЬОГОДНІ: Вівторок, 20.08.2019, 13:39

Сьогодні в Рівному звучатимуть шедеври скрипкової музики від всесвітньовідомих музикантів

Сьогодні в Рівному у Залі камерної та органної музики відбудеться концерт «Vivaldi, Mozart, Piazzolla» під час якого звучатимуть шедеври скрипкової музики від всесвітньовідомих музикантів – професорів, володарів багатьох престижних нагород, ‒ Катальдо Де Пальма (Італія, скрипка, альт) та заслуженого артиста України Олександра Семчука (Італія – Україна, скрипка) і Академічного камерного оркестру – диригент Юрій Скрипник.

Де Пальма Катальдо (художній псевдонім Діно) Відомий скрипаль та альтист, який провадить активну міжнародну діяльність, виступаючи в залах і театрах як Карнегі-хол та Лінкольн-центр в Нью-Йорку, зал імені Чайковського в Москві, театр Колізей в Буенос-Айрес, центр “Помпіду” в Парижі, Сеул Арт Центр в Південній Кореї, Національний “Аудиторіум” в Мадриді, Театр “Соліс” в Монтевідео, Празький зал ім. Сметани, театр “Гівантайм” в Тель-Авіві і багато інших.

Олександр Семчук на сьогоднішній день є одним з найбільш відомих українських скрипалів, чий віртуозний стиль відрізняється надзвичайно вдумливим і сучасним трактуванням музики. Його виконання несе високий емоційний заряд, надзвичайну енергію і масштабне мислення. За свій бездоганний смак італійська пресса його назвала “Принц Скрипки”. З 2011 року завідує Кафедрою cтрунно-­‐cмичкових iнструментів Міжнародної Музичної Академії “Зустрічі з Маестро”, м. Імола, почесним президентом якої є Маестро Володимир Ашкеназі.

Початок концерту о 17.00 год.