В Березнівському районі збудують сучасний футбольний майданчик зі штучним покриттям | Рівненські новини
СЬОГОДНІ: Вівторок, 21.05.2019, 12:54

В Березнівському районі збудують сучасний футбольний майданчик зі штучним покриттям

Близько одного мільйона гривень виділив своїм Розпорядженям №867-р від 7 листопада 2018 р., Кабінет Міністрів України, на будівництво футбольного майданчика зі штучним покриттям у селі Зірне Березнівського району.

Кошти на об’єкт спортивної інфраструктури в сільській місцевості надійшли за поданням народного депутата України від 156-го виборчого округу Сергія Євтушка, як субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Ініціативу народного обранця підтримують і у районі, адже село Зірне одне із найбільших (більше 3 000 тисяч мешканців), а тому новий і сучасний футбольний майданчик стане хорошою базою для спортивного розвитку як сільських школярів, так і великої кількості місцевих жителів.

Крім того, у Зірному потужна сільська футбольна команда, яка бере участь у різноманітних змаганнях, в тому числі і на Чемпіонат району. А ще, саме у цьому селі народився і проживає відомий на всю Україну ветеран АТО, учасник боїв за Луганський аеропорт, чемпіон IV Ігор Нескорених у змаганнях зі стрільби з лука у командному заліку 2018 року в Сіднеї Андрій Усач.

Варто зауважити, що і в Федерації футболу України активно підтримують створення футбольних арен саме у сільській місцевості. За словами президента ФФУ Андрія Павелка сучасні спортмайданчики повинні створюватися не тільки в столицях та райцентрах, а й у сільських населених пунктах.

«Як показує практика і історія нашого українського футболу, більшість українських футбольних зірок родом саме з невеликих міст і сіл», – каже Андрій Павелко.

До слова, майбутнє футбольне поле у Зірному матиме стандартні розміри – 42 метри в довжину та 22 метри шириною.

Мешканці села щиро вдячні Сергію Євтушку за підтримку і з нетерпінням чекають на новий майданчик, адже будівництво такого об’єкта створить ще більше можливостей для активного дозвілля дітей та молоді.