На базі обласного центру можуть створити «Велике Рівне»: сильну та потужну ОТГ | Рівненські новини
СЬОГОДНІ: Середа, 22.05.2019, 23:00

На базі обласного центру можуть створити «Велике Рівне»: сильну та потужну ОТГ

Сьогодні, 6 грудня під час сесії Рівнеради міські депутати підтримали Звернення до Білокриницької, Великоомелянської, Городищенської, Городоцької, Обарівської сільських і Квасилівської селищної рад з пропозицією утворити спільну потужну об’єднану територіальну громаду із центром у місті Рівне.

Звернення ініціював Секретар міської ради Сергій Паладійчук, а депутати 37 голосами його підтримали.

«Враховуючи важливість процесу створення об’єднаних територіальних громад, Рівненська міська рада звертається до сільських, селищних голів, представників громад відповідних населених пунктів з закликом щодо об’єднання з метою забезпечення ресурсів та перспектив спільного розвитку. Об’єднання в одну громаду дозволить надати в майбутньому потужний економічний, соціальний розвиток спільній громаді за рахунок заходів, які декларує міська рада», – йдеться у Зверненні.

Серед цих заходів зокрема, спільна розробка маршрутів громадського  транспорту, що дозволить підвищити комфорт та сервіс для мешканців громади, підведення інженерних мереж – доріг, каналізації, водопроводу, розвиток закладів позашкільної освіти, збільшення фінансових надходжень, створення планів перспективного розвитку тощо.