Рівненська «Регіна» зазнала чергових поразок

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» – «Волинь-Університет-ОДЮСШ»
0:3(15:25, 22:25, 17:25)
0:3(20:25, 8:25, 15:25)

В матчах 7-го туру жіночої Суперліги рівненська жіноча волейбольна команда «Регіна» приймала сусідок з Луцька «Волинь».

Минулорічні срібні призерки чемпіонату України перебували поза межами чільної четвірки, «Регіна» була на останньому місці турнірної таблиці. Тож звітний тур був хорошим шансом для суперниць щоб виправити становище.

Вже перші розіграші стартової партії окреслили перевагу гостей. Рахунок швидко збільшувався і жодних сумнівів в переможці партії він не допускав.

А от наступний сет подарував і інтригу і певні надії. Рівнянкам вдалося вирівняти гру та вийти вперед 5:3, «Волинь» відповіла своїм ривком і почалися «гойдалки»: 8:12, 15:14, 17:19 і врешті решт 20:20. Нажаль дотиснути суперниць не вдалося 25:22 на користь лучанок.

Початок третьої партії пройшов за переваги гостей і хоч «Регіні» вдалося за рахунку 2:5 виправити становище та навіть не надовго вийти вперед однак знову команда припустилася зриву. Ведучи 13:12 рівненські волейболістки втратили поспіль шість очок і наздогнати суперниць вже не змогли.

Наступного дня перевага луцьких волейболісток була більш відчутною. Лише до середини першої партії господаркам вдавалося підтримувати напругу в матчі, але з кожним новим розіграшом перевага «Волині» окреслювалася більше і більше. Тож другий сет завершився з розгромним рахунком 25:8 на користь гостей.

Турнірне становище для рівненської команди не могло змінитися – команда продовжує замикати турнірну таблицю, а от дві перемоги дозволили волейболісткам Луцька повернутися до чільної четвірки.