СЬОГОДНІ: П’ятниця, 10.04.2020, 12:47

Революцію, яка змінила країну презентували у Рівному

У Рівному, сьогодні презентували «Революцію, яка змінила країну і кожного з нас». Таку назву має музейна акція, яку створили до Дня Гідності та Свободи.

Територію краєзнавчого музею змінили до непізнаваності. Сьогодні там представили інсталяцію на тему Майдану: спорудили барикаду, обгородили її щитами, поставили великий котел і розклали намет.

Головна мета – занурити присутніх в історію 2014 року.

Долучилися до акції голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, його заступниця Світлана Богатирчук-Кривко та перший заступник голови облради Сергій Свисталюк.

Під час огляду музейної експозиції «Творці історії» науковець музею Оксана Яремчук розповіла про події, які відбувалися на Майдані в Києві в листопаді 2013 року, а також про рівненських героїв, які загинули за вільну та незалежну Україну. Серед експонатів виставки – знаряддя самооборони, військове спорядження, фрагменти боєприпасів, зброя, документи та світлини учасників подій Революції Гідності та антитерористичної операції.

Після екскурсії на території краєзнавчого музею, де облаштували намет, представники влади за гарячим чаєм поспілкувалися зі студентами-політологами.