Рівненщина значно покращила свої рейтинги у використанні коштів Дорожнього фонду на ремонт місцевих доріг | Рівненські новини
СЬОГОДНІ: Неділя, 16.06.2019, 20:39

Рівненщина значно покращила свої рейтинги у використанні коштів Дорожнього фонду на ремонт місцевих доріг

Міністерство інфраструктури оприлюднило рейтинг використання областями коштів Державного дорожнього фонду на місцеві дороги станом на 31 жовтня 2018 року.

Відповідну інфографіку оприлюднено на офіційному сайті відомства.

Рівненська область протягом останніх двох місяців зуміла значно покращити свої показники, і з 17 % у серпні цього року, наразі вже має 66% фінансування, що було використано.

Нагадаємо, що за словами першого заступника голови Рівненської ОДА Віталія Ундіра Рівненщина на відміну багатьох інших областей України обрала інший, але на думку обласних чиновників правильний шлях, з ремонту доріг.

Мова йде про те, що на Рівненщині відмовилися від ямкових ремонтів, натомість почали робити якісні дороги з врахуванням позицій органів місцевого самоврядування та співфінансування.

Наразі ж, найменше коштів з Дорожнього фонду використали Луганська (42%), Миколаївська і Закарпатська (по 52%), Тернопільська (54%), Одеська (55%) області.