Чемпіонка з боксу Іванна Крупеня закликала підтримати проекти Громадського бюджету, що змінять місто та зроблять молодь здоровішою | Рівненські новини
СЬОГОДНІ: Субота, 15.12.2018, 17:31

Чемпіонка з боксу Іванна Крупеня закликала підтримати проекти Громадського бюджету, що змінять місто та зроблять молодь здоровішою

Відома рівненська спортсменка, неодноразовий переможець всеукраїнських та міжнародних змагань з боксу Іванна Крупеня закликала підтримати проекти громадського бюджету, що зроблять місцеву молодь, і не тільки молодь, здоровішою, а місто гарнішим і культурнішим. Про це вона написала у себе на сторінці в мережі Фейсбук.

«Кожен може бути корисним для суспільства в котрому живе. Кожен може зробити Вчинок малий чи великий. Тільки від нас залежить де ми живем і як. Давайте зробимо Вчинок разом! Зробимо нашу молодь, і не тільки молодь, здоровішою, а місто гарнішим і культурнішим! Голосуєм за проект по створенню вело і пішоходної доріжки та спорт майданчиків! Кілька хвилин твого часу і ти зробив свій вклад в здорову майбутнє твоєї батьківщини. Будь корисним своєму місту, країні, своїй нації», – зазначила Іванна Крупеня.

Відома спортсменка закликала підтримати малі проекти за № 67, 74, 75 та великі проекти за №64, 65.

Авторами проектів є голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та Тетяна Войтович і Петро Поліщук, а також представники молодіжних організацій Рівного Максим Волович і Андрій Муляренко.